טוען אירועים

פייסבוק ממומן וכתיבת תוכן שיווקי ערד

נובמבר 15
מחזורי
600₪
  • אירוע כבר עבר.

פייסבוק ממומן וכתיבת תוכן שיווקי ערד

בקורס פרסום בפייסבוק וכתיבת תוכן שיווקי, תלמדו את הטכניקות הטובות ביותר לקידום העסק, המוצרים והשירותים שלכם. כיצד מפרסמים בצורה אפקטיבית בפייסבוק, איך הופכים נוכחות בפייסבוק למועילה ורווחית, כיצד משפיעים על התת מודע של הקורא וכיצד כותבים תוכן שיווקי מנצח שיגדיל את כמות המכירות. הדרך היעילה ליצירת מאגר לקוחות נאמן!

  • מפרופיל אישי לעסקי – הכרות עם הכלי פייסבוק, ההבדל בין פייסבוק אישי לעסקי, ההבדל בין פרסום בגוגל לפייסבוק, עיצוב העמוד העסקי, כתיבה נכונה והכרות עם חומר תומך שיווק לדף לשילובי יחד עם חומרי השיווק.
  • מבוא לכתיבת תוכן – היכן משתמשים בתוכן בעולם העסקים, תפיסות בסיסיות בשיווק, בחירת המטרות לכתיבת התוכן שלנו, אילו סוגי תוכן קיימים, דוגמאות מנצחות לתכנים איכותיים, סקירה של שוק הספקים בעולם כתיבת התוכן, כלים מעשיים לבחירת ספקים, סקירת עלויות, מה נוכל לדרוש מכותב תוכן שיעבוד בשבילנו, בחינת תכנים קיימים של משתתפי הקורס.
  • הכרות עם מערכת הפרסום הממומן בפייסבוק וסדנת כתיבת פוסטים ממומנים – סוגי מטרות קמפיינים, אפשרויות פילוח בסיסיות ומתקדמות, תקציב  ומבנה היררכי של קמפיינים.
  • בניית טופס לידים/דף נחיתה, סדנת כתיבת תוכן לטופס לידים ולדף נחיתה, הקמת קמפיין לפרסום ממומן – מפגש מעשי, כתיבת תוכן לדף נחיתה, יצירת קמפיין ומודעה ממומנת.
  • ניתוח  תוצאות קמפיין – בדיקת והבנת תוצאות הקמפיינים, סדנת יצירת קמפיין לייקים וקידום מעורבות פוסטים.
  • סדנת קופירייטינג – הבנת הדרכים להשפעה על התת-מודע של הקורא, בחינת משפטים שיווקיים נפוצים, קבלת כלים מעשיים שמאפשרים למשתתפי הסדנה לכתוב בעצמם תוכן שיווקי קצר וקולע ומניע לפעולה. תרגול – כתיבת תוכן לדף נחיתה, לעמוד הבית, לפלייר ולמודעה אינטרנטית.

6 מפגשי קורס, 5 שעות אקדמאיות כל מפגש.

לפרטים והרשמה: 076-8844894 או במייל: dimona@4.maof.co.il

**שימו לב – יש לבוא למפגשים עם מחשב נייד.

תגובות פייסבוק

פרטים

תאריך:
15 בנובמבר 2017
זמן:
17:00 - 21:00
עלות
600₪
אירוע קטגוריות:
,
אירוע תגיות:
, , ,
להרשמה:
goo.gl/36Wtvg

בשיתוף

מעוף נגב מזרחי
טלפון
076-8844894
דוא״ל
dimona@4.maof.co.il

מקום

ערד | NETGEV Arad
בן יאיר 34, בית שיא, קומה א'
ערד, דרום Israel
+ מפת גוגל
טלפון
08-955-1888
שינוי גודל גופנים